Socialinė veikla

UAB „Ekoproduktas“ yra socialiai atsakinga įmonė, kuri rūpinasi savo darbuotojais ir investuoja į žmogiškąjį kapitalą, darbuotojų sveikatos ir saugių darbo sąlygų užtikrinimą. Taip pat vykdome aplinką tausojančią veiklą, finansuojame mokslinius tyrimus. Be to stengiamės padėti tiems, kam mūsų pagalba išties labai reikalinga - užsiimame labdaringa veikla, tikėdami, jog gerumas sugrįžta gerumu. Padėdami kitiems taip skatiname, labai svarbų, asmeninį socialinės atsakomybės „pradėk nuo savęs“ principą.

 

Šiemet nelikome abejingi žmogaus siekiui vėl vaikščioti.

 

2017 metų birželio 10 dieną, jaunos šeimos gyvenimas apvirto aukštyn kojomis. Jaunas vyras, dviejų metukų sūnaus tėtis patyrė labai sudėtingą stuburo traumą, kurios pasekmės yra tokios, jog šiandien Aurimas Vėbra negali vaikščioti, paimti savo sūnelio į rankas ar tiesiog pasiimti telefono ir paskambinti savo mylimai šeimai.

 

Nors trauma ir labai sudėtinga, Aurimas ir jo šeima nepraranda vilties, ir tiki, jog savo atkakliu darbu, medicinos pažanga, bei gerų žmonių prisidėjimu, pavyks įgyvendinti svajonę - vėl atsistoti. Lietuvoje nemokama reabilitacijos trukmė tėra 100 dienų, o mokamos reabilitacijos kaina yra didelė, todėl negalėjome likti abejingi ištikusiai nelaimei bei skyrėme lėšų Aurimo gydymuisi reabilitacijos ligoninėje.

 

Skatiname visus geros valios žmones prisidėti prie Aurimo sveikimo ir, esant galimybei, skirti paramą į A. Vėbros labdaros ir paramos fondą, juridinio asmens kodas 304588486, sąskaitos Nr. LT52 4010 0510 0399 4211, Luminor bank AB.

 

 

Gerbiami UAB "Ekoproduktas" vadovai,


 

Prieš keletą mėnesių siuntėme Jums prašymo laišką, na o šiandien – nuoširdžios padėkos... Esame labai dėkingi už didžiulę pagalbą mūsų šeimai. Jūsų dėka, Aurimas reabilituotis galės kur kas ilgiau, nei tai būtų leidusi mūsų finansinė padėtis. Todėl Jūsų prisidėjimas prie Aurimo sveikimo labai didelis ir mums labai svarbus.


 

"Gera širdis – tikras auksas" – V. Šekspyras. "Šis auksas" mums prilygsta pačiam svarbiausiam – vilčiai pasveikti.


 

Nuoširdžiai dėkojame ir linkime, kad gerumas – gerumu sugrįžtų Jums.


 

Pagarbiai,

Aurimas ir jo šeima