Verslui

UAB "EKOPRODUKTAS" yra vienintelis sausų alaus mielių gamintojas Lietuvoje, sėkmingai veikiantis nuo 2000 metų. Aukštos kvalifikacijos specialistai ir užsienio konsultantų komanda leido bendrovei optimizuoti technologinį procesą ir pasiūlyti aukštos kokybės produktą – neaktyvias sausas alaus mieles, neturinčias jokių pašalinių priemaišų bei cheminių medžiagų. Gamybiniame procese mes nenaudojame jokių dirbtinių, organinių ar neorganinių ingredientų bei konservantų. Mūsų produktai nėra genetiškai modifikuoti.

 

Savo kasdieniniu ir nuosekliu darbu mes pelnėme pasitikėjimą ir turime daug glaudžių ryšių tiek su savo partneriais ir su tiekėjais, tiek su pirkėjais. Dirbame sąžiningai ir esame teisingi partnerių, klientų bei darbuotojų atžvilgiu. Keičiamės patirtimi bei informacija su savo partneriais, taikome  pažangias technologijas, kad būtų užtikrinta kokybė ir aptarnavimo greitis.

 

UAB „Ekoproduktas“ lankosi įvairiose parodose bei yra noriai atstovaujama savo klientų užsienyje:

 

     

 

Ieškome partnerių, atstovų, distributorių ir naujų produktų, stengiamės stiprinti savo pozicijas ne tik pašarų, bet ir maisto produktų bei maisto žaliavų rinkoje.

 

Laukiame Jūsų pasiūlymų ir klausimų el.paštu: info@ekoproduktas.com